VizTEC Slovakia S.r.o, Síran železitý,Chlorid železitý


Pohár VizTEC – majstrovstvá pre dorast vo futbale v Nitre

Je pre nás cťou sponzorovať udalosť, pri ktorej aktívne športujúca oduševnená mládež rôznej národnosti sa spoločne rozvíja a  formuje. Príspevok od VízTEC-u umožnil nájom športovej haly. Vyčerpaným súťažiacim mohli odovzdať ceny dvaja výkonní riaditelia spoločnosti VízTEC Slovakia s.r.o. blizsie info tu.


Na VízTec Cupe hrali talenty zo siedmich krajín.

 

Mládežnícky turnaj VízTec Slovakia Cup si za štvorročnú históriu vybudoval povesť plnú superlatívov.

V prvý januárový víkend bola mestská hala v Nitre dejiskom 4. ročníka medzinárodného futbalového turnaja kategórie U12 VízTec Slovakia Cup. Sily si na ňom zmeralo 16 tímov zo 7 krajín, nechýbali dokonca nádeje Luton Town z Anglicka!

Podujatie je vo svojej vekovej kategórii najsilnejším halovým turnajom na Slovensku i v Čechách, priamy internetový prenos lámal rekordy. Turnaj organizovala FA Nitra, ktorá je od leta členom PFA ViOn Zlaté Moravce. Pochvaly na športovú i organizačnú úroveň podujatia sa zbierali zo všetkých strán.

Na slávnostnom ceremoniáli nechýbali primátor Nitry Jozef Dvonč, majiteľ VízTec Slovakia František Nagy, majiteľ FC ViOn Zlaté Moravce Viliam Ondrejka, predseda ZsFZ Ladislav Gádoši a ďalšie osobnosti ako Michal Hipp, Ľubomír Moravčík či komentátor Karol Polák.

Domáci tím, zverenci Miroslava Mihálika, obsadili 5. miesto a stali sa najúspešnejším slovenským účastníkom turnaja.

Pre viac info: TU



Kontakt:



VízTEC Slovakia s.r.o. 

Krajná 53

Nové Zámky 

viztec @ viztec.sk

Mob:+421-948-158-211

Mob:+421-903-700-281